UWAGA !!! - ważne informacje dla słuchaczy

18.9.2017

UWAGA !!! - ważne informacje dla słuchaczy:

1. Plik z planem zajęć dostępny będzie zawsze na naszej www w zakładce AKTUALNOŚCI:

2. Harmonogram zjazdów obowiązujący przez cały semestr otrzymacie na pierwszych zajęciach. Przez cały semestr dostępny on będzie również na naszej www oraz w Sekretariacie Szkoły.

3. DRODZY SŁUCHACZE - PRZYPOMINAMY, ŻE OBECNOŚĆ NA ZJAZDACH JEST BEZWARUNKOWO OBOWIĄZKOWA!!!

4. Prosimy, by sprawdzać w piątek po południu przed każdym zjazdem, czy nie ma ewentualnych zmian w planie zajęć.

5. Przypominamy także o konieczności odbycia praktyk zawodowych. Z terminami i ilością wymaganych godzin zostaniecie Państwo zapoznani podczas pierwszego zjazdu w trakcie spotkania z Dyrektorem Szkoły.

6. Informujemy również, że rekrutacja do ŻAKa nadal trwa!

Jeśli ktoś z Państwa znajomych chciałby do nas dołączyć - ZAPRASZAMY.

Nasza aktualna oferta edukacyjna: https://skarzysko-kamienna.zak.edu.pl/oferta

7. Prosimy również o bieżące aktualizowanie zmian Państwa danych, w szczególności numerów telefonów i adresów zamieszkania. Bardzo często w pilnych sprawach nie mamy możliwości kontaktu z Państwem. Aktualizacji możecie dokonywać:

• osobiście w Sekretariacie Szkoły: D.H. Panorama ul. Piłsudskiego 36, Skarżysko-Kamienna
  • telefonicznie: 41 253-94-17
  • mailowo: skarzyskokamienna@zak.edu.pl

PAMIĘTAJCIE! Gdybyście mieli Państwo jakikolwiek problem, w którym jesteśmy w stanie Państwu pomóc, zgłaszajcie się do nas - każdy pracownik naszego Oddziału chętnie udzieli Państwu wszystkich wymaganych informacji oraz udzieli pomocy.  Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje zmian, zajęć dodatkowych, warsztatów, wyjazdów studyjnych, imprez, uwag wszelkiego rodzaju.

Zapraszamy do Seretariatu Szkoły od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00 oraz w soboty w godz. 9:00 - 14:00

W każdy zjazd Dyrektor Szkoły jest do Państwa dyspozycji w pokoju nauczycielskim.